Program

 

 

Pátek 9. 12. 2016

15:00     Pastýřské tradice

15:00     Gajdošská muzika z Oravy

17:00     Běloruský soubor

18:00     Plzeňský MLS

 

Sobota 10. 12. 2016

10:00     Reprodukovaná hudba

14:00     Česko-polský den

14:10     Przygoda PL

15:00     Čertí škola s Hopsalínem

16:00     Pod nutka PL

16:50     Iršava

17:50     Remedium PL

18:30     Blenkitne nebo PL

 

Neděle 11. 12. 2016

14:00     Stanley´s Dixie Street Band

15:15     Heligonkáři Kubačákovci

16:20     Vánoce jsou přede dveřmi

17:30     Cimbálová muzika Radegast

18:45     Stanley´s Dixie Street Band

16:30     Zimní kino – Jiráskovo náměstí

17:30     Projekce Adventního koncertu ČT – Jiráskovo náměstí

 

Pondělí 12. 12. 2016

16:00     Loutková pohádka – O chytré princezně a čertovi

17:10     Vánoce s flašinetem

18:15     Cimbálová muzika Friš

 

Úterý 13. 12. 2016

16:00     Folklorní soubor Holúbek

16:50     Folklorní souboe Ševčík

17:35     Foklorní soubor Holúbek

18:10     Folklorní soubor Ševčík

 

Středa 14. 12. 2016

10:00     Vánoční diskotéka s Hopsalínem

16:00     Kapela Vodníci

17:00     SELF MADE

18:00     Česko zpívá koledy s Deníkem

 

Čtvrtek 15. 12. 2016

16:00     Folklorní soubor Hlubinka

16:50     Rabussa

17:40     Dopis Ježíškovi – povídání a malování

18:10     Šajtar

 

Pátek 16. 12. 2016

16:00     René Matlášek

17:10     Acustrio Václava Fajfra

18:20     Pop Academy

 

Sobota 17. 12. 2016

14:00     Pastýřské tradice

14:00     Gajdošská muzika z Oravy

16:20     Come and Play

17:30     Iršava

18:30     Come and Play

 

Neděle 18. 12. 2016

14:00     Ilustrátor Adolf Dudek

15:10     Čertí škola s  Hopsalínem

16:20     Kapela Pocity

17:30     Komedianti a kejklíři

18:20     Rock & Roll Band Marcela Woodmana

16:30     Zimní kino – Jiráskovo náměstí

17:30     Projekce Adventního koncertu ČT – Jiráskovo náměstí

 

Pondělí 19. 12. 2016

16:00     Kapela Marod

17:10     Vánoce jsou pro děti

18:00     Muzika Valašský vojvoda

 

Úterý 20. 12. 2016

16:00     Taneční club Pierro Forte

17:10     Dopis Ježíškovi

18:15     Cimbálová muzika Konopjan

 

Středa 21. 12. 2016

16:00     Pavel Helan

17:10     Kapela Vodníci

18:15     Self Made

 

Čtvrtek 22. 12. 2016

16:00     Vánoce, Vánoce přicházejí

17:10     Stanley´s Dixie Street Band

18:10     Martin Chodúr s kapelou

 

Pátek 23. 12. 2016

16:00     Gajdošská muzika Bukoň

17:00     Vánoční povídání